Ubytování
Můžete se ubytovat v některém z našich stylových apartmánů či pokojů. Ubytování nabízíme ve třech čtyřlůžkových apartmánech a dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Ve všech pokojích je samozřejmostí luxusní koupelna s WC a v apartmánech navíc naleznete i plně vybavené kuchyňské linky, včetně všech spotřebičů.

Apartmán č. 1 je koncipován prakticky jako byt 3+kk a naleznete zde vstupní předsíň se vstupem do koupelny se sprchovým koutem, vanou a WC a dále vstup do velmi prostorného obývacího pokoje s velkým kuchyňským koutem, s jídelním stolem, pohovkou, křeslem a konferenčním stolem a s komodou na TV. Apartmán dále obsahuje dvě samostatné ložnice. Jedna s dvěma samostatnými lůžky, druhá s manželskou postelí. Další dvě lůžka je možné vytvořit v obývacím pokoji. Samozřejmostí je dostatek úložných prostor v podobě stylových almar.

Apartmán č. 2 a 3 je koncipován jako byt 2+kk se vstupní chodbou se vstupem do koupelny s WC. Dále pokračuje kuchyňský kout a obývací pokoj s jídelním stolem a dvěma samostatnými lůžky. V apartmánech jsou dále samostatné ložnice s manželskými postelemi. Samozřejmostí je také dostatek úložných prostor v menších i velkých skříních.

Pokoje č. 4 a 5 jsou koncipovány jako prostorné hotelové pokoje s koupelnou a WC. V jednom případě s manželskou postelí, v druhém případě se dvěma samostatnými lůžky. Dále v pokojích naleznete velké úložné almary, jídelní stoly a židle.

Standardní kapacita penzionu je tedy 16 lůžek. Díky velikosti apartmánů a pokojů jsme schopni (a v praxi jsme již realizovali) dle individuální potřeby kapacitu rozšířit až na 21 pevných lůžek s možností dalších přistýlek.

Každý z apartmánů či pokojů je zařízen stylovým nábytkem a každý z nich má svojí jedinečnou atmosféru a krásný výhled do krajiny, kde můžete pozorovat pasoucí se koně, ovce, kozy a naše další čtyřnohé kamarády.

V celém penzionu je k dispozici zdarma WIFI připojení k internetu.