Služby pro Vás
Hlavní službu v jedinečnosti místa s neopakovatelnou atmosférou a s pocitem domáckosti Vám poskytne již samotný čas prožitý v našem penzionu. Naleznete zde klid a pokoj původních zemědělských usedlostí, a možná někdy nabudete pocitu, že čas se zastavil, a nebo že žádný není. Na čas budete moci okusit život někdejších obyvatel, kteří zde žili v harmonii a rovnováze s přírodou.

K tomu všemu zažijete spoustu nových zážitků spojených s životem na venkově. Pokud budete mít zájem budete si moci vyzkoušet a naučit se práci spočívající v péči o naše zvířecí kamarády. Naučíte se krmení, běžné ošetřování, vodění na pastvu, dojení koz, ale třeba i čistění, podestýlání, apod. Můžete si také vyrobit svůj první sýr, nebo se můžete seznámit s jízdou na koni či se základy výcviku koní ze země v kruhové ohradě (tzv. Horsemanship). Pokud budete mít zájem, můžete si vyzkoušet i jiné běžné či sezónní práce na zemědělské usedlosti. To vše (s výjimkou výuky jízdy na koni je v ceně ubytování).

Dále u nás funguje půjčovna sportovních potřeb, ve které si můžete zapůjčit rozličné sportovní náčiní a potřeby, včetně horských kol a vybavení pro westernové ježdění.

Můžeme Vám také zajistit zapůjčení kánoí a zorganizovat s tím spojený výlet po vybraných nejkrásnějších zákoutích řeky Berounky, s návštěvou legendárních míst z knížek Oty Pavla.

Pro ježdění a práci s koňmi máme zřízenou kruhovou ohradu o průměru 16 m a jízdárnu o velikosti 20 m x 40 m, obojí s pískovým povrchem. Učíme jak dospělé, tak i děti již od útlého věku. Naše nejmladší klientka začínala ve 3 letech a po roce již jezdí po jízdárně samostatně i v klusu a pod kontrolou trenéra již jezdí i cvalem.

Jsme pro Vás schopni zajistit rodinné oslavy, menší svatby, školení a další firemní akce.