RančHarmonické místo, malý rodinný penzion a převážně ranč, na kterém chováme koně plemene Quarter Horse. Pozvolným působením na naše koně a jejich působením na nás, se společně připravujeme a směřujeme k westernovému sportu. K tomu nám trpělivě napomáhá převážně Václav Bořánek. Najdete nás 20 minut od Prahy – Zličín a 5 minut od Berouna, resp. nad Berounem, na vrcholu jednoho z kopců místní Křivoklátské vrchoviny. Na ranči poskytujeme ustájení koní a krátkodobý či dlouhodobý pronájem tří bytů.
UstájeníPoskytujeme komfortní pastevní ustájení koní, v nádherném prostředí Křivoklátské vrchoviny, s kvalitní jízdárnou 30x60 m, vnitřními boxy, venkovními přístřešky, s kvalitním zázemím a péčí o koně. Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří smýšlí o koních podobně jako my.

  • Pastva 24/7 s možností využití vnitřního boxu
  • Dostatečně velké pastviny (7 ha) s prostornými přístřešky pro všechny koně
  • Seno, čerstvá voda z nezámrzných napáječek a sůl
  • Zdarma možnost využití jízdárny 30 x 60 m s kvalitním povrchem, vybavené kužely a kavaletami, dále kruhovky, sedlovny, venkovního posezení, kuchyňského koutu, WC a dalších prostor
  • Možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování v penzionu za individuální ceny
  • Samozřejmostí je také podávání příkrmových dávek dle požadavků majitele *
  • Po dohodě také zajišťujeme potřebnou veterinární a podkovářskou péči *
  • Možná je také individuální péče či základní výcvik, dle potřeb koně a jeho majitele
  • Možnost pořádání společných či individuálních tréninků a kurzů s předními českými trenéry (spolupracujeme převážně s Václavem Bořánkem a Tomášem Martínkem)
(* Materiálově a finančně obstarává majitel koní. V ceně jsou zahrnuty pouze veškeré činnosti s tím spojené.)

Cena za měsíční ustájení je 5 000 Kč
Pronájem bytůChtěli byste žít v krásném prostředí ranče a přitom pár minut od Prahy? Máme tu pro Vás k dispozici 3 plně vybavené bytové jednotky s možností jejich dlouhodobého pronájmu.

Jedná se o komfortně a plně vybavené byty 2 + kk o velikosti 46 a 50 m2 a 3 + kk o velikosti 72 m2, ve stylově zrekonstruovaném přízemí a podkroví našeho ranče. Byty jsou vybaveny veškerým nábytkem, kuchyňskou linkou a koupelnou s WC. V rámci pronájmu je možné využívat i další prostory areálu, zejména dvůr, posezení v letní kuchyni s grilem, bazén a parkoviště.

Cena pronájmu u bytů 2 + kk je 8 000 Kč za měsíc + 2 000 Kč činí cena energií. Cena pronájmu u bytu 3 + kk je 10 000 Kč za měsíc + 3 000 Kč činí cena energií.Ranch a Penzion Maštal
Hudlice – Lísek 219, Beroun
tel: 737 503 311
email: mailto:petr@mastal.cz
www.mastal.cz